kreska


kino wodne, seanse wodne, kino wodne nocą, wieczorny seans wodny

Wellness - rekreacja w Twoim mieście!

Słowo wellness w tłumaczeniu na język polski to stan dobrego samopoczucia, to połączenie fitnessu i stanu umysłu. Filozofia wellness oparta jest na równowadze, w której powinno pozostać ciało i umysł bez względu na coraz to większe tempo życia. To sposób odżywiania, hart ducha, stan umysłu, uprawiany sport. Wellness uwzględnia psychologiczne, emocjonalne, intelektualne, towarzyskie, finansowe i fizyczne potrzeby człowieka, które powinno zapewniać się w zrównoważony sposób.


ZOBACZ PEŁNA OFERTĘkreska


PIWNICA spa&wellness

W naszym obiekcie oferujemy Państwu prawdziwy wellness, który służy wyciszeniu ciała i umysłu:

  1. Sauna fińska - pomieszczenie w którym panuje wysoka temperatura ok. 100ºC. Ciepło otwiera pory skóry i oczyszcza ciało, ma pozytywny wpływ na odporność organizmu, przemianę materii, wspomaga walkę z chorobami skórnymi, chorobami układu oddechowego i nerwowego. Sauna fińska stanowi idealne rozwiązanie dla osób aktywnych sportowo, gdyż przyspiesza regenerację mięśni i pomaga uniknąć tak zwanych „zakwasów”.
  2. Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało - wykonujemy zabiegi upiększające, mające na celu dbałość o wygląd i kondycję skóry ciała i twarzy. Pomagamy walczyć z efektami upływającego czasu i nadmierną tkanką tłuszczową. Zabiegi pielęgnacyjne pozwalają poczuć się wyjątkowo i zaczerpnąć odrobiny luksusu.
  3. Masaże - rytmiczne oklepywanie, pocieranie, ugniatanie ciała, które sprawiają, że mięśnie ulegają rozluźnieniu, a ciało i umysł przechodzą w stan harmonii. Tarcie wywołane podczas masażu wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu krwi przez mięśnie, przyspieszenie dostarczania substancji odżywczych i wydalania produktów przemiany materii. Masaż ciała może mieć różne formy w zależności od tego, jaki efekt ma być osiągnięty. Ważną rzeczą jest wytworzenie odpowiedniej atmosfery, w której wykonywany jest masaż, gdyż to ona umożliwia osiągnięcie równowagi między ciałem i umysłem.
  4. Kameralna strefa aktywności (Cardio) - prawdziwe wellness nie może obyć się bez miejsca, gdzie w przyjemnej atmosferze można poćwiczyć na bieżni, stepperze, orbitreku czy pojeździć na rowerku magnetycznym. Pamiętamy bowiem, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Po wysiłku fizycznym w celu szybkiej regeneracji mięśni wskazany jest wypoczynek w saunie lub skorzystanie z hydromasaży w basenie.
  5. Słowiańskie Spa/Menu – pozwala poczuć naszym gościom bliskość natury. Uczy jak korzystać z dobrodziejstw naturalnych kosmetyków oraz mieszanek specjalistycznych ziół, które leczą fizycznie oraz psychicznie. Wszechobecna aromaterapia ziołowa, a także niecodzienny wystrój wnętrz – drewniane i ceglane ściany, wiszące witki dębowe i brzozowe, stoły do masażu pokryte owsianą słomą z mieszanką ziołową – sprawiają, iż można poczuć się zrelaksowanym i rozluźnionym. Oferujemy lecznicze ziołowe masaże i zabiegi peelingujące na całe ciało, kąpiele – ziołową, magnezową oraz piwną, która regeneruje skórę, a także romantyczne wieczory we dwoje, ziołowe sauny i inhalacje w grocie solnej, które koją problemy z drogami oddechowymi.
  6. Wieczory poetyckie - dbałość o rozwój duchowy to między innymi pielęgnacja wrażliwości na poezję. Organizowane przez nas wieczorki poetyckie służą rozwijaniu zainteresowań kulturą i sztuką w oryginalnej formie. To czas i miejsce na to, by zatrzymać się na chwilę, usiąść i zachłysnąć literaturą piękną, wymienić poglądy, podyskutować i poznać inne osoby ze świata sztuki.
  7. Wernisaże - wystawy organizowane przez nas mają na celu pomoc w promocji młodych artystów, którzy pragną zaistnieć w świecie sztuki i poprzez tego rodzaju przedsięwzięcia poszerzać grono odbiorców.
  8. Spotkania we dwoje - blisko... bliżej..., oryginalny sposób spędzenia wolnego czasu z drugą połówką. Udostępniamy pomieszczenie gwarantujące poczucie intymności i prywatności wyposażone w stolik, krzesła, wannę dwuosobową, stół do masażu. Atrakcyjny wystrój wnętrza stwarzający odpowiednią atmosferę sprzyja spotkaniom zakochanych.
  9. Spotkania kulturalne - to między innymi debaty polityczne, ekonomiczne lub branżowe. Oferujemy ciekawą formę prowadzonych dyskusji przy jednoczesnym relaksie w basenie z hydromasażami. Proponujemy również kolacje biznesowe, po których można skorzystać z licznych atrakcji, które znajdują się w Piwnica spa&wellness. To również świetne miejsce na integracyjne spotkania firmowe, gdzie można się nieco zrelaksować po ciężkim dniu pracy.
  10. Restauracja - to miejsce rozpieszczania podniebienia i sposób na to, by dotrzeć „przez żołądek do serca” Klientów. Wykwintne a jednocześnie dietetyczne dania można skonsumować w kameralnej restauracji zlokalizowanej w spa. Do potraw można zamówić lampkę wina czy szampana oraz wysokoprocentowe napoje alkoholowe. Kompleksowość obiektu umożliwia dbałość o materię i ducha w jednym miejscu.

Piwnica spa&wellness w Tarnowie to idealne miejsce na odprężające popołudnia i wyjątkowe wieczory.

Oferujemy: Sauna fińska Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało Masaże Kameralna strefa aktywności Cardio Spotkania kulturalne Restauracja
Godziny otwarcia: 12:00 - 24:00 | Zobacz nasz salon od wewnatrz