kreska


Pakiety zabiegów SPA – idealna kompozycja dla odprężenia i relaksu

Pakiety zabiegów SPA to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu.

Piwnica SPA&Wellness oferuje Państwu ofertę pakietów w różnych wariantach i konfiguracjach. Możesz wybrać pakiet na indywidualny relaks w SPA, krótki odprężający pobyt z relaksacyjnymi zabiegami, dłuższe pobyty z pielęgnacją twarzy i ciała, pakiety Day SPA, oraz pakiety dla dwojga. Pozwól sobie na kilka godzin relaksu w naszym klimatycznym SPA, odpocznij od zgiełku miasta i poczuj harmonię ciała i ducha, dzięki naszej holistycznej pielęgnacji. Niezależnie od wybranego pakietu będziesz mieć możliwość spędzenia czasu na naszej strefie saun i basenu, która będzie do Twojej dyspozycji w przerwach pomiędzy zabiegami.

Proponowane przez nas pakiety SPA to relaksujące kompozycje zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, kąpieli, masaży, a także chwili odprężenia w saunie suchej, parowej i kąpieli w basenie.kreska


W Piwnicy SPA&Wellness każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza oferta pakietów skierowana jest zarówno dla kobiet, mężczyzn oraz dla dwojga. Z pakietów możesz skorzystać w pojedynkę, lub w gronie przyjaciółek, z siostrą, córką czy mamą. Nasze zaplecze lokalowe pozwala nam wykonywać kilka pakietów jednocześnie – wtedy zabiegi wykonujemy w jednym czasie a przerwy między zabiegami możecie spędzać współnie na strefie saun i basenu.

Oto nasze pakiety:kreska


Wybierz swój pakiet spośród bogatej oferty Piwnicy SPA&Wellness i pozwól sobie na chwile relaksu i odprężenia w naszych klimatycznych wnętrzach. Oddaj się w ręce naszego profesjonalnego personelu aby odpocząć od codziennych problemów. A jeśli chciałabyś stworzyć swój własny autorski pakiet zabiegów, to skontaktuj się z nami już dziś a wspólnie skomponujemy pakiet zabiegów odpowiedni dla Ciebie.