kreska


SPA dla dwojga – pomysł na randkę w Tarnowie

Piwnica SPA&Wellness to miejsce w którym spędzicie niezapomniane chwile we dwoje, w otoczeniu kameralnych wnętrz, blasku świec i nastrojowej muzyki.

Naszą ofertę kierujemy dla par, które chcą spędzić czas we dwoje i wspólnie rozkoszować się zabiegami relaksacyjnymi i pielęgnacyjnymi.kreska


kreska


Pokój VIP – kameralna strefa SPA na wyłączność dla dwojga

Pokój VIP jest pomieszczeniem kameralnym lecz wielofunkcyjnym, dostosowanym do Państwa potrzeb i oczekiwań. Możliwości wykorzystania pokoju VIP dla dwojga jest wiele. Przedstawiamy kilka dogodnych opcji w jaki sposób możecie spędzić czas w naszym pokoju VIP:

  1. Kąpiel dla dwojga i relaks w pokoju VIP, to najpopularniejsza opcja pozwalająca na wspólny relaks i odprężenie.
  2. Wynajem pokoju VIP na indywidualną sesję masażu – myślisz o nietuzinkowym prezencie dla ukochanej osoby? Czy może być lepszy sposób niż wynajęcie profesjonalnego gabinetu masażu wyposażonego w stół do masażu oraz olejek. Zaaranżowanego w sposób tworzący kameralną i nastrojową atmosferę z blaskiem świec i relaksującą muzyką. Twoja druga połówka na pewno doceni taką niespodziankę, a masaż wykonany przez Ciebie będzie niezapomnianym doznaniem relaksu i odprężenia.


Nasz pokój VIP, wyposażony w dwuosobową wannę oraz stół do masażu sprawdzi się na wiele okazji, takich jak randka, zaręczyny, rocznica, czy po prostu wspólne chwile relaksu.

Pokój VIP w Piwnicy SPA&Wellness to miejsce, gdzie każdy może poczuć się naprawdę wyjątkowo. Wystrój tego miejsca i atmosfera jaka w nim panuje sprawia, że każdy kto spędzi w nim choć chwilę, chciałby tu spędzić jak najwięcej czasu. Relaksująca muzyka, piękne zapachy unoszące się w powietrzu i blask świec, tworzą romantyczną atmosferę idealną do pielęgnowania relacji z bliską osobą.