kreska


Masaże Tarnów

Rytmiczne oklepywanie, pocieranie, ugniatanie ciała, które sprawiają, że mięśnie ulegają rozluźnieniu, a ciało i umysł przechodzą w stan harmonii. Tarcie wywołane podczas masażu wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu krwi przez mięśnie, przyspieszenie dostarczania substancji odżywczych i wydalania produktów przemiany materii. Masaż ciała może mieć różne formy w zależności od tego, jaki efekt ma być osiągnięty. Ważną rzeczą jest wytworzenie odpowiedniej atmosfery, w której wykonywany jest masaż, gdyż to ona umożliwia osiągnięcie równowagi między ciałem i umysłem.

W Piwnicy SPA&Wellness zadbamy zarówno o profesjonalne techniki masażu jak również o odprężającą i kameralną atmosferę sprzyjającą relaksowi.kreska


Masaże – rozluźnienie dla Twojego ciała!

Któż nie lubi tej rozkoszy, którą dają nam masaże? To uwolnienie mięśni od napięcia, redukcja stresu, niwelowanie bólu, aż w końcu błogostan, w którym myśli uciekają gdzieś daleko. To uczucie, gdy ktoś głaska, oklepuje, rozciera nasze ciało w odpowiednim rytmie, z odpowiednim natężeniem i częstotliwością przy relaksującej muzyce. Wszystko co tylko może ukryć się pod pojęciem „relaks” odnajdziecie Państwo właśnie tu – w Piwnicy SPA&Wellness.

Oferujemy Państwu profesjonalnie wykonywane przez miły, sympatyczny personel masaże. Spokój dłoni, który niesie ze sobą odprężenie, kameralna atmosfera, której nigdzie indziej nie znajdziecie - zapewni Wam zadowolenie z naszych usług.

Jak na prawdziwe SPA przystało, naszą domeną jest „zdrowie przez wodę” zatem oferujemy Państwu dostęp do strefy saun i basenu w cenie każdego masażu, aby rozluźnić mięśnie i tym samym lepiej przygotować ciało do masażu i spotęgować korzyści jakie daje sam masaż.kreska


Bogata oferta masaży Tarnów - Wybierz najlepszy masaż dla siebie

* Prawie każdy z oferowanych przez nas masaży możemy również wykonać w wersji DLA DWOJGA. Jeśli interesuje cię taka opcja, zapytaj naszego personelu i poznaj szczegóły.