kreska
kino wodne, seanse wodne, kino wodne nocą, wieczorny seans wodny

Spa dla dwojga - romantyczny wieczór w spa!

Często relaks kojarzy się nam z odpoczynkiem w samotności i ciszy. Są jednak osoby, dla których najmilszy wypoczynek jest u boku kogoś bliskiego i to niekoniecznie w domu - wówczas najlepszym rozwiązaniem randka w Piwnica spa&wellness w Tarnowie. Jest to miejsce, w którym panuje atmosfera ciepła, spokoju i intymności, gdzie personel traktuje każdego Klienta wyjątkowo, a zabiegi wykonywane są niczym ceremonie. Taki klimat wprawia w romantyczny nastrój, pełny głębokich spojrzeń w oczy i chwil uniesienia.

Randkę w spa możecie spędzić w basenie, oddając się relaksacyjnym hydromasażom, poćwiczyć w specjalnie dla Was stworzonym kameralnym fitnessie, a następnie dla zwiększenia efektów ćwiczeń udać się do sauny fińskiej lub łaźni parowej by wypocić toksyny. Istnieje również możliwość skorzystania z pakietów spa dla dwojga, które zostały dobrane tak, by zbliżyć zakochanych do siebie i zapewnić im niezapomniane chwile.

Na takie spotkanie możecie wybrać także naszą nową słowiańską strefę. W naszej ofercie Słowiańskiego Spa dla dwojga znajduje się aromatyczna ziołowa sauna; dostępna na wyłączność wypoczywalnia; gorąca ziołowa kąpiel oraz leczniczy seans w grocie solnej. Czas, który spędzicie w naszym Spa pozostanie niezapomniany przez długie dni, przyniesie odprężenie oraz pozwoli skupić się na drugiej połówce.

ZOBACZ PEŁNA OFERTĘ ZOBACZ OFERTĘ SŁOWIAŃSKĄJeśli macie własny pomysł na randkę, a potrzebujecie jedynie pomieszczenia i odpowiednio stworzonego nastroju, to idealnym miejscem na to jest Viproom. Znajduje się tu dwuosobowa wanna, stół do masażu oraz miejsce, gdzie można skonsumować kolację. Niepowtarzalny wystrój i gwarancja prywatności to główne atuty tego pomieszczenia. Ponadto przy dokonywaniu rezerwacji Viproom można zamówić okolicznościowy wystrój (np. rozpalone świece) podkreślający romantyczny charakter spotkania.

Oświadczyny w Piwnica spa&wellness? Świetna myśl!


Jeśli brak Ci pomysłu na oryginalne oświadczyny, a pragniesz pokazać ukochanej jak bardzo pragniesz spędzić z nią życie – idealnym miejscem na oświadczyny będzie Viproom, bo w końcu gdzie poczuje się bardziej wyjątkowo, niż w tak wyszukanej i gustownej scenerii spa&wellness? Dla upiększenia tej niezwykłej chwili na Twoje życzenie możemy zorganizować specjalny wystrój, który zaprze dech w piersiach Twojej wybranki i pomoże Ci zdobyć tak cenne słowo „Tak”. Romantyczna kolacja przy świecach.., może masaż w Twoim wykonaniu, wspólna aromatyczna kąpiel z lampką wina, degustacja owoców, a co dalej? Zależy już od Was...nas tam nie ma – to jest Wasze miejsce intymności.