kreska


salon kosmetyczny Tarnów, pielęgnacja ciała, pielęgnacja twarzy, zabiegi aparaturowe na ciało, zabiegi aparaturowe na twarz, okłady na ciało, pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała

Zabiegi na twarz - popraw kondycję swojej skóry

Dbałość o wygląd oraz chęć zachowania młodości jak najdłużej zmusza nas do nieustannej pracy nad kondycją skóry, a w szczególności skóry twarzy. Samemu często ciężko jest zmobilizować się do regularnego wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Piwnica spa&wellness wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowała specjalną ofertę.


Pielęgnacją twarzy zajmujemy się profesjonalnie, pracując na wysokiej jakości kosmetykach firm: Skeyndor, Kurland, Organique oraz The Secret Soap Store. Personel pracujący w Piwnica spa&wellness wykonuje wszystkie zabiegi z niezwykła precyzją i dbałością mając na uwadze to, jak delikatna i wrażliwa jest skóra twarzy.

ZOBACZ PEŁNA OFERTĘkreska


Zabiegi na ciało - kuszące, jędrne i zadbane!

Kuszące, zadbane i jędrne ciało, to pokusa dla niejednego. Ciało tak samo jak skóra twarzy wymaga specjalnego traktowania i jeśli chcemy, by pozostała naszym atutem na długo, warto dbać o nią w odpowiedni sposób. Zabiegi prowadzone przez nasz personel sprzyjają wyciszeniu się, relaksacji, oczyszczeniu ciała i umysłu. Sposób w jaki pielęgnujemy Państwa ciało sprawia, że podczas zabiegów czujecie się się wyjątkowo i błogo.


ZOBACZ PEŁNA OFERTĘsalon kosmetyczny Tarnów, pielęgnacja ciała, pielęgnacja twarzy, zabiegi aparaturowe na ciało, zabiegi aparaturowe na twarz, okłady na ciało, pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała