kreska


SPA - Twoje miejsce relaksu w sercu Tarnowa!

Słowa „Sanus Per Aquam” - w polskim znaczeniu oznaczają zdrowie przez wodę. SPA to miejsce, w którym wykorzystywany jest pozytywny wpływ wody na organizm człowieka. To również miejsce, które służy do relaksu, odprężenia, wyzbycia się negatywnych emocji dzięki szeregom zabiegów rozluźniających mięśnie, wprawiających w stan błogości i uwalniających umysł od problemów dnia codziennego.

Często widzicie Państwo szyld z finezyjnie brzmiącą nazwą „SPA”, ale co tak naprawdę kryje się pod tą nazwą? Czy SPA jest synonimem zakładu kosmetycznego? Otóż nie drodzy Państwo, choć często spotykamy się z nadużywaniem tego słowa pod tą postacią.

Piwnica SPA&Wellness w Tarnowie to SPA z prawdziwego zdarzenia, w którym oferujemy strefę saunowo basenową a także bogatą gamę masaży, zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych.


POZNAJ OFERTĘkreska


Wellness - rekreacja i relaks w Tarnowie!

Słowo wellness w tłumaczeniu na język polski to stan dobrego samopoczucia, to połączenie dobrostanu ciała i umysłu. Filozofia wellness oparta jest na równowadze, w której powinno pozostać ciało i umysł bez względu na coraz to większe tempo życia. To sposób odżywiania, hart ducha, stan umysłu, uprawiany sport. Wellness uwzględnia psychologiczne, emocjonalne, intelektualne, towarzyskie, finansowe i fizyczne potrzeby człowieka, które powinno zapewniać się w zrównoważony sposób.

Strefa wellness w Piwnicy SPA to szereg atrakcji, które sprzyjają osiągnięciu dobrego samopoczucia i harmonii ciała i duszy. Oferujemy kameralną strefę basenową, saunę suchą, łaźnię parową a także gabinety masażu i zabiegów kosmetycznych.


POZNAJ OFERTĘkreska


SPA&Wellness w Tarnowie

Dla osiągnięcia dobrostanu ciała i umysłu niezbędne jest odnalezienie tego czegoś co pozwoli nam się zrelaksować i zresetować, na chwilę zapomnieć o problemach i odnaleźć spokój. Proponujemy Państwu pobyty na strefie saunowo-basenowej, podczas których możecie skorzystać z następujących atrakcji:

  • Basen
  • Sauna sucha
  • Sauna parowa


ZOBACZ GALERIĘkreska


Basen - kameralny basen w Tarnowie!

Kameralny basen w centrum Tarnowa. Aby dostać się do serca naszego SPA, od którego wzięła się również nasza nazwa Piwnica SPA&Wellness, musimy zejść po klimatycznych schodach wykonanych ze starych desek. Gdy już zejdziemy do piwnicy ukaże nam się miejsce gdzie wśród sklepień wykonanych ze starej stuletniej cegły pojawia się lazur krystalicznie czystej wody. Tak właśnie opisać można nasz basen – serce naszego SPA.

Kąpieli w naszym rekreacyjnym basenie o głębokości 1,2m z krystalicznie czystą wodą uśmierza bóle kręgosłupa, bóle reumatyczne, korzystanie wpływa na zaburzenia krążenia, bezsenność, zmęczenie, stres, napięcie nerwowe, a nawet cellulit. Zalet kąpieli w basenie jest wiele, ale najważniejsze wydaje się to że pozwala nam się zrelaksować i odpocząć.

Basen Tarnów, Relaks w Tarnowie, SPA Tarnów – Przyjdź i zrelaksuj się.


ZOBACZ GALERIĘkreska


Sauna fińska - sucha sauna z przyjemnym zapachem olejków

Jest to pomieszczenie, w którym panuje bardzo wysoka temperatura ok. 80ºC, wilgotność ok. 20%, uszy pieści relaksująca muzyka, a nozdrza wypełnia przyjemny zapach olejków eterycznych oraz ziół.

Regularne korzystanie z sauny pozwala na skuteczną ochronę organizmu przed przeziębieniami i grypą. Kąpiele saunowe pomagają w walce z chorobami układu oddechowego, niektórymi schorzeniami skórnymi, przyspieszają przemianę materii, oczyszczają organizm z toksyn oraz sprzyja produkcji endorfin czyli hormonu szczęścia.

Ciepło otwiera pory skóry i oczyszcza ciało, ma pozytywny wpływ na odporność organizmu, przemianę materii, wspomaga walkę z chorobami skórnymi, chorobami układu oddechowego i nerwowego. Sauna fińska w Piwnicy SPA&Wellness to również idealne rozwiązanie dla osób aktywnych sportowo, gdyż przyspiesza regenerację mięśni i pomaga uniknąć tak zwanych „zakwasów”.


ZOBACZ GALERIĘkreska


Łaźnia parowa - koloroterapia, aromaterapia, zabiegi oczyszczające

Jest to łagodna dla organizmu łaźnia, wewnątrz której panuje temperatura 43-48ºC oraz wysoka wilgotność względna 100%. Przebywanie w niej ma pozytywny wpływ na układ oddechowy, rozluźnienie mięśni, pozbycie toksyn z organizmu, usprawnienie pracy mózgu, sprawia, że skóra staje się gładka i jędrna.

Pobyt w łaźni parowej stanowi idealny wstęp do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych i masaży.

W Piwnicy SPA&Wellness w łaźni stosowana jest koloroterapia i aromaterapia, a także wykonywane są rytuały i zabiegi oczyszczające. Zalecany czas przebywanie w łaźni parowej to 20 minut.kreska


Grota solna – inhalacyjne seanse w centrum miasta!

Nasączona zdrowotnymi pierwiastkami, wspomaga leczenie układu oddechowego oraz pokarmowego. Pozwala na głębokie rozluźnienie i pobudza zmysły. Pozwala na odpoczynek po stresującym dniu oraz na oderwanie się od codziennego zgiełku. Nasze niezwykle zaciszne pomieszczenie, w którym jedyne światło dają aromatyczne świece stylizowane jest na solną jaskinię pozwala poczuć głębokie odprężenie i cieszyć się zdrowotnymi skutkami pobytu.

Grota solna w Piwnicy SPA&Wellness jest częścią zewnętrznej strefy Słowiańskiej.


ZOBACZ GALERIĘ