kreskakawowe wyszczuplenie Tarnów, zabieg kawowy, zabieg antycelulitowy, zabieg wyszczuplający

Restauracja SPA - wyjątkowe przekąski podczas zabiegów!

Życie w stylu wellness to nie tylko dbałość o aktywny tryb życia i rozwój ducha, to także zaspokajanie potrzeb pieszczenia podniebienia. Jeśli mają Państwo ochotę na kolację w nietypowym, ciekawym miejscu o atrakcyjnym designie - serdecznie zapraszamy do odwiedzenia zacisznej strefy restauracyjnej Piwnica spa&wellness. Ugościmy Państwa zawsze smacznymi i świeżymi potrawami dostarczonymi przez profesjonalny catering z wysokiej jakości restauracji. Jeśli mają Państwo taką


SKORZYSTAJ Z OFERTY
kreska


Czas na odrobinę przyjemności!

Do części restauracyjnej zapraszamy nie tylko osoby chcące skonsumować dobry obiad czy kolację, ale i tych, którzy mają ochotę napić się kawy, dobrego wina, czy whisky w miejscu innym niż zatłoczone puby. Kierując się nie ilością miejsc restauracyjnych lecz ich jakością - zorganizowaliśmy przytulną, intymną przestrzeń, gdzie możecie Państwo prawdziwie się zrelaksować. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc, dzięki temu będziecie mieć Państwo pewność, że zostanie ono przygotowane specjalnie dla Was.
kawowe wyszczuplenie Tarnów, zabieg kawowy, zabieg antycelulitowy, zabieg wyszczuplający
kreskakawowe wyszczuplenie Tarnów, zabieg kawowy, zabieg antycelulitowy, zabieg wyszczuplający


Niezwykła kompleksowość usług


Spa, w którym w jednym miejscu mają Państwo możliwość zjeść, poruszać się na fitnessie, pomasować ciało w basenie, odwiedzić saunę, poddać się relaksacyjnym masażom i zabiegom pielęgnacyjnym na twarz i ciało - to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią kompleksowość i dobrą organizację przestrzeni.
s