kreska


Terapia kwasem salicylowym

Wśród wysokiej jakości terapi kwasami, wyróżniamy terapię kwasem salicylowym.

Terapia kwasem salicylowym to innowacyjne i skuteczne rozwiązanie, które pomaga poprawić kondycję skóry. Zabieg trwa 45 minut i jest przeprowadzany przez naszych doświadczonych specjalistów. Proces rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry, aby przygotować ją do terapii. Następnie, stosujemy odpowiedni kwas na skórę, który działa na konkretne problemy skórne. Kwas salicylowy pomaga w zwalczaniu trądziku i reguluje wydzielanie sebum.

Terapia kwasem, salicylowym jest odpowiednia dla osób z różnymi problemami skórnymi, takimi jak trądzik, zatkane pory i nierówności. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci w doborze odpowiedniego kwasu, aby zapewnić Ci optymalne rezultaty.kreska


Oto korzyści, jakich możesz zaznać dzięki terapii kwasem salicylowym:

  • Zwalczanie trądziku i redukcja stanów zapalnych skóry.
  • Regulacja wydzielania sebum i zmniejszenie produkcji nadmiernego oleju.
  • Wygładzenie i ujednolicenie tekstury skóry.
  • Zmniejszenie widoczności porów.kreska


Zapraszamy do Piwnicy SPA&Wellness, gdzie zapewniamy profesjonalne terapie skóry, w tym Terapię Kwasami Mediderma. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci dobrać odpowiednią terapię, która spełni Twoje oczekiwania i zapewni piękną, zdrową skórę. Odkryj moc terapii kwasami i pozwól nam zatroszczyć się o Twoją skórę w naszym luksusowym spa.


ZOBACZ CENNIK