kreska


pokój vip spa, vip room Tarnów, vip spa, pokój masażu

Pokój VIP - poczuj się naprawdę wyjątkowo!

Pokój Vip, jak sama nazwa wskazuje to miejsce, gdzie każdy może poczuć się naprawdę wyjątkowo. Wystrój tego miejsca i atmosfera jaka w nim panuje sprawia, że każdy kto spędzi w nim choć chwilę, chciałby tu spędzić jak najwięcej czasu. Relaksująca muzyka, piękne zapachy unoszące się w powietrzu i szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacji ciała (kąpieli wodnych i okładów) wykonywanych w tym pomieszczeniu to czynniki, które kuszą prawdziwe. Warto również wspomnieć o tym, że w pokoju Vip oprócz skorzystania z ciekawych zabiegów można również skonsumować kolację w romantycznej atmosferze. Ale to nie wszystko - jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły związane z wykorzystaniem tego miejsca, dlatego też po uprzednich uzgodnieniach dajemy Państwu możliwość wynajęcia pokoju Vip.


ZOBACZ PEŁNA OFERTĘkreska

Pokój VIP jest pomieszczeniem kameralnym lecz wielofunkcyjnym, dostosowanym do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Oto co się w nim kryje:

  • wyszukany, klimatyczny design zaprojektowany i wykonany przez najlepszych fachowców w tej dziedzinie,
  • możliwość skorzystania z szeregu profesjonalnych zabiegów w nim wykonywanych,
  • kącik dyskusyjny umożliwiający przeprowadzenie spotkań biznesowych, politycznych wymagających poufności, zacisza i spokoju. To tutaj możecie Państwo zjeść kolację czy napić się dobrego alkoholu w mniejszym gronie, które ceni sobie charakter tego miejsca,
  • miejsce dla par chcących w finezyjny sposób spędzić wieczór, pobyć sam na sam w intymnej atmosferze, biorąc wspólną kąpiel, korzystając z zabiegów, do czego wstępem może być smaczna kolacja tylko we dwoje.

Istnieje możliwość wynajęcia Pokoju VIP w dowolnym celu.

pokój vip spa, vip room Tarnów, vip spa, pokój masażu