CennikMasaże


 • Masaże
  • Masaż Czas trwania Cena
   Masaż KLASYCZNY

   Masaż klasyczny uaktywnia przepływ limfy i krwi, wpływa na poprawę elastyczności skóry, rozładowuje stres, działa przeciwbólowo. Polecany jest dla osób potrzebujących odprężenia i ogólnego pobudzenia organizmu.
   60 min. 220 zł
   Masaż RELAKSACYJNY AROMATERAPEUTYCZNY

   Dzięki zastosowaniu delikatnych, spokojnych i rytmicznych technik masażu oraz kojących zmysły aromatów olejków eterycznych, rozluźnia i odpręża. Polecany jest po długotrwałym wysiłku fizycznym jak i psychicznym.
   60 min. 210 zł
   Masaż SYBERYJSKI MIODOWY

   Jest to masaż mocny i intensywny. Stymuluje wydzielanie gruczołów potowych, poprawia sprawność układu krążenia, wygładza cellulit i pomaga oczyścić organizm z toksyn, regeneruje skórę.
   60 min. 270 zł
   Masaż CZEKOLADOWY

   Masaż relaksacyjny wykonywany ciepłą czekoladą, pobudza produkcję hormonów szczęścia - endorfin, poprawia samopoczucie oraz doskonale odżywia i nawilża skórę.
   60 min. 240 zł
   Masaż ZIOŁOWY

   Masaż ziołowy ma wiele zdrowotnych właściwości – odtruwa organizm, poprawia krążenie krwi, pobudza przemianę materii oraz odżywia skórę. Zabieg pozwala na odprężenie całego ciała. Działa silnie rozluźniająco
   60 min. 240 zł
   Masaż NA CZTERY RĘCE

   Ekskluzywny masaż wykonywany przez dwoje terapeutów, dający poczucie głębokiego relaksu. Oparty na technikach zaczerpniętych z masażu klasycznego i relaksacyjnego, pozwalający na oderwanie się od stresu dnia codziennego.
   60 min. 360 zł
   Masaż DLA DWOJGA

   Dzięki zastosowaniu delikatnych, spokojnych i rytmicznych technik masażu oraz kojących zmysły aromatów olejków eterycznych, rozluźnia i odpręża. Jest idealnym uzupełnieniem romantycznej randki dla dwojga. Masaż z zastosowaniem mieszaniny olejków eterycznych rozpuszczonych w naturalnych, podgrzanych olejach roślinnych. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje reakcję systemu nerwowego, czego efektem jest relaks i odprężenie.
   60 min. 390 zł
   Masaż LIFTINGUJĄCY TWARZY

   Uelastycznienie skóry, pobudzenie mięśni, korzystny wpływ na owal twarzy, zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz wygładza pierwsze oznaki starzenia skóry.
   45 min. 150 zł
   Masaż KOBIDO

   Uelastycznienie skóry, pobudzenie mięśni, korzystny wpływ na owal twarzy, zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz wygładza pierwsze oznaki starzenia skóry.
   60 min. 200 zł
   Masaż GORĄCYMI KAMIENIAMI

   Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z relaksacyjnymi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego, zapracowanego ciała współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.
   60 min. 280 zł
   Masaż ŚWIECĄ

   Masaż z elementami stretchingu wykonywany na bazie rozgrzanej świecy z wosku pszczelego z dodatkiem masła shea. Obezwładnia zmysły niepowtarzalnym zapachem, niweluje rozstępy, odpręża, nawilża i odżywia skórę.
   60 min. 240 zł
   Masaż LOMI-LOMI

   Wspaniały masaż o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Szacunek okazywany osobie przyjmującej masaż zapewnia jej poczucie bezpieczeństwa i podkreśla jej wyjątkowość.
   120 min. 360 zł
   Masaż PAŁECZKAMI BAMBUSOWYMI

   Rodzaj masażu relaksacyjnego i drenującego zarazem. Wykonuje się go przy użyciu pałeczek bambusa, które są rolowane po ciele. Doskonale poprawia dotlenienie organizmu, modeluje sylwetkę, usuwa napięcie mięśni i nagromadzone toksyny.
   90 min. 290 zł
   Masaż GŁOWY I TWARZY

   Wpływa na układ krążenia, limfatyczny, nerwowy i hormonalny. Uelastycznia i wzmacnia skórę, rozluźnia i usuwa napięcie mięśniowe. Spowalnia proces tworzenia się zmarszczek, jest środkiem pomocnym w leczeniu bólów spowodowanych np. migreną.
   30 min. 90 zł
   Masaż STÓP

   Zabieg odprężania przez uciskanie i masowanie najbardziej obciążonych w biegu życia części ciała Działa kojąco, zwiększa ukrwienie, redukuje napięcia, nadaje lekkości.
   30 min. 90 zł
   Masaż WYSZCZUPLAJĄCO-MODELUJĄCY

   Oparty jest na intensywnych rozcieraniach, ugniataniach oraz oklepywaniach tkanki tłuszczowej, ma na celu upłynnienie i eliminację, ujędrnienie i zmniejszenie obwodów ud, brzucha, ramion oraz podniesienie pośladków.
   60 min. 240 zł
   Masaż PRENATALNY

   Masaż dla kobiet w ciąży, którego celem jest zmniejszenie obrzęków, napięć i dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu: barku, karku i szyi, grzbietu szczególnie w odcinku lędźwiowo-krzyżowym i kończyn dolnych.
   60 min. 240 zł


Dla stałych Klientów pakiety promocyjne: