kreska


kino wodne, seanse wodne, kino wodne nocą, wieczorny seans wodny

SPA - Twoje miejsce relaksu!

Słowa „Sanus Per Aquam” - w polskim znaczeniu oznaczają zdrowie przez wodę. Spa to miejsce, w którym wykorzystywany jest pozytywny wpływ wody na organizm człowieka. To również miejsce, które służy do relaksu, odprężenia, wyzbycia się negatywnych emocji dzięki szeregom zabiegów rozluźniających mięśnie, wprawiających w stan błogości i uwalniających umysł od problemów dnia codziennego.

Często widzicie Państwo szyld z finezyjnie brzmiącą nazwą „spa”, ale co tak naprawdę kryje się pod tą nazwą? Czy spa jest synonimem zakładu kosmetycznego? Otóż nie drodzy Państwo, choć często spotykamy się z nadużywaniem tego słowa pod tą postacią.
ZOBACZ PEŁNA OFERTĘkreska


W Piwnica spa&wellness oferujemy Państwu prawdziwe spa,
w którym można skorzystać z:

  1. Kąpieli w rekreacyjnym basenie o głębokości 1,2m z krystalicznie czystą wodą, wyposażonym w hydromasaże – doskonałe na bóle kręgosłupa, bóle reumatyczne, zaburzenia krążenia, bezsenność, zmęczenie, stres, napięcie nerwowe, a nawet cellulit.
  2. Jacuzzi solankowego – które pozytywnie wpływa na proces odchudzania, hartuje organizm, likwiduje napięcie mięśni, przyspiesza leczenie schorzeń reumatycznych, neurologicznych, ginekologicznych, alergologicznych i laryngologicznych.
  3. Wanny przeznaczonej na zabiegi wodne – przygotowaliśmy dla Państwa szereg relaksujących zabiegów rozpieszczających duszę i upiększających ciało.
  4. Łaźni parowej, w której odbywają się między innymi:
    a) Rytuały Hammam, które dogłębnie oczyszczają skórę czyniąc ją miękką i gładką.
    b) Aromaterapia – przyjemna metoda usuwania wielu dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych wchłanianych przez skórę.
    c) Rasul – orientalny zabieg wykorzystujący cudowne własności glinek i pary wodnej, która podnosi temperaturę ciała, rozszerzając przy tym pory, pozwalając na dogłębne oczyszczenie skóry.
ZOBACZ PEŁNA OFERTĘ

kino wodne, seanse wodne, kino wodne nocą, wieczorny seans wodny