Rekreacja

Relaks nie polega jedynie na odpoczynku fizycznym, ale i psychicznym. W obecnych czasach ciągłego pośpiechu i życiu w stresie umiejętność odprężenia umysłowego jest na wagę złota. Warto czasami zaczerpnąć odrobinę kultury, udać się na wieczorek poetycki, wernisaż lub seans filmowy. I choć kojarzy się to Państwu zapewne z odgórnie narzuconymi formami ubioru, zachowania, konwencjami i schematami, to Piwnica spa&wellness stanowi innowację w tej kwestii, poważ u nas wszelkie spotkania kulturalne są w strojach kąpielowych i tutaj nie obowiązują żadne sztywne zasady.

W Piwnica spa&wellness przygotowaliśmy dla Państwa różne formy rekreacji:

kreska


Kameralna strefa aktywności (Cardio)

Jeśli nie lubicie Państwo zatłoczonych osiedlowych siłowni, w których zwykle priorytetem są ćwiczenia siłowe bazujące na podnoszeniu ciężarów i prężeniu mięśni, proponujemy fantastyczną alternatywę w postaci kameralnego pomieszczenia aktywności. To idealne miejsce dla osób, którym zależy na treningu ruchowym, służącym spaleniu zbędnych kalorii i poprawie kondycji. Ćwiczenia wykonywane w tak odosobnionym, zacisznym miejscu sprzyjają rozwojowi nie tylko cielesnemu ale i duchowemu. Spokojne ćwiczenia we własnym rytmie w niemalże prywatnej sali pozwalają na ucieczkę od codziennych problemów, odreagowanie i wyciszenie się.
W zdrowym ciele zdrowy duch, tak więc warto poświęcić chwilę i wylać kilka kropel potu, by zachować witalność i równowagę fizyczno-psychiczną.
W całorocznej strefie aktywności do Państwa dyspozycji pozostają: orbitrek magnetyczny, stepper, bieżnia magnetyczna, rowerek magnetyczny oraz ciężarki. Ćwiczenia na tych urządzeniach zapewniają wysokie spalanie tkanki tłuszczowej i ogólną poprawę kondycji. W celu zwiększenia efektywności treningu proponujemy po ćwiczeniach udać się na seans saunowy, by przyspieszyć regenerację, podnieść temperaturę ciała, pozbyć się toksyn i zmniejszyć potreningowy ból mięśni.
W okresie letnim oferujemy Państwu prowadzone przez trenera zajęcia aktywności w plenerze, na świeżym powietrzu. Spokojne, harmonijne ruchy oraz odgłosy przyrody pozwolą na głęboki oddech relaksu. W okresie zimowym zachęcamy do udziału w organizowanych ćwiczeniach aktywności w wodzie, gdzie dzięki oporowi wody ćwiczenia stają się jeszcze bardziej skuteczne, a jednocześnie przyjemne.

kreska


Kino wodne

Kino wodne w Tarnowie to nowość dla tych, którzy dotychczas oglądali filmy w zaciszu własnego domu lub w tradycyjnym kinie. Ale które kino oferuje hydromasaże podczas seansu?
Tylko nasze!
Tak więc jeśli można łączyć przyjemności, to warto z tego korzystać.

kreska


Wieczorki poetyckie

Kolejną nowością na rynku rozrywek kulturalnych są wieczorki poetyckie w spa! Tylko tutaj możecie Państwo czytać lub słuchać poezję w basenie z hydromasażem lub w jacuzzi solankowym. Tworzymy dla Państwa odpowiednią atmosferę, zapraszamy ciekawych gości, ponieważ zależy nam na tym, by każdy mógł poszerzyć horyzonty, a wsłuchując się w poezję, zamknąć oczy i puścić wodze fantazji delektując się każdym usłyszanym słowem.

kreska


Wernisaże

Wychodząc naprzeciw młodym artystom kochającym sztukę pragniemy pomóc im w rozwinięciu skrzydeł i zdobyciu popularności w świecie artystycznym i nie tylko. Organizujemy wernisaże, które przybliżą Państwu sztukę na wyciągnięcie ręki. Takie rozwiązanie sprawia, że w jednym miejscu mogą Państwo zadbać o wygląd, kondycję, ciało, a także obcując wśród pięknych obrazów zaczerpnąć odrobinę sztuki.

kreska


Spotkania kulturalne i imprezy tematyczne

Dobra rozrywka to moc pozytywnej energii, która ma korzystny wpływ na wszystkie płaszczyzny naszego życia. To dzięki dawce rozrywki jesteśmy w stanie nabrać „wiatru w żagle” i odzyskać wigor, gdyż nikt nie jest w stanie skupiać się wyłącznie na pracy i obowiązkach.
Organizujemy debaty polityczne, ekonomiczne, branżowe, wieczory panieńskie, kawalerskie, imprezy integracyjne, imieniny itp. Impreza może odbyć się w basenie z dostępem do sali na ok 10 osób. Dla mniejszej grupy osób można zorganizować spotkanie w Pokój VIP lub w kameralnej restauracji.
Impreza w Piwnica spa&wellness to dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie mają możliwości lub nie chcą zorganizować jej w domu, a bardzo chcieliby ją urządzić.

kreska


Restauracja

Życie w stylu wellness to nie tylko dbałość o aktywny tryb życia i rozwój ducha, to także zaspokajanie potrzeb pieszczenia podniebienia. Jeśli mają Państwo ochotę na kolację w nietypowym, ciekawym miejscu o atrakcyjnym designie - serdecznie zapraszamy do odwiedzenia zacisznej strefy restauracyjnej Piwnica spa&wellness. Ugościmy Państwa zawsze smacznymi i świeżymi potrawami dostarczonymi przez profesjonalny catering z wysokiej jakości restauracji. Jeśli mają Państwo taką chęć, po uprzedniej rezerwacji dania mogą być podane w intymnej atmosferze w strefie Pokój VIP.

Do części restauracyjnej zapraszamy nie tylko osoby chcące skonsumować dobry obiad czy kolację, ale i tych, którzy mają ochotę napić się kawy, dobrego wina, czy whisky w miejscu innym niż zatłoczone puby. Kierując się nie ilością lecz ich jakością miejsc restauracyjnych - zorganizowaliśmy przytulną, intymną przestrzeń, gdzie możecie Państwo prawdziwie się zrelaksować. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc, dzięki temu będziecie mieć Państwo pewność, że zostanie ono przygotowane specjalnie dla Was.