CennikLuksusowe terapie skóry twarzy Skeyndor


 • Luksusowe terapie skóry twarzy Skeyndor
  • Terapia Czas trwania Cena
   Timeless Prodigy - luksusowy rytuał pobudzający geny młodości

   120 min. 550 zł
   Global Lift - program liftingujący

   Terapia mająca na celu przywrócić prawidłowy kształt owalu twarzy oraz prawidłową strukturę tkanki tłuszczowej. Oparty na działaniu biomimetycznego peptydu wyizolowanego z białka elafiny, będący najnowszym narzędziem w walce o młodszy wygląd.
   90 min. 320 zł
   Eternal - terapia komórkami macierzystymi anti-ageing

   Intensywna terapia anti-ageing zainspirowana najnowszymi badaniami inżynierii genetycznej. Dostarczane za pomocą nanotechnologii komórki macierzyste ekologicznie czystej jabłoni odmiany zapewniają natychmiastową odnowę i regenerację.
   65 min. 275 zł
   Corrective terapia Botox Like

   Terapia stanowiąca alternatywę dla medycyny estetycznej. Bogactwo stymulujących peptydów, substancji wypełniających oraz głęboko nawilżających zapewnia natychmiastową poprawę owalu twarzy oraz wyraźne zwiększenie elastyczności.
   90 min. 290 zł
   Aquatherm - terapia kojąca dla skóry wrażliwej

   Terapia oparta o kojące działanie wody termalnej z najzdrowszych źródeł salies-de-bearn. Bogactwo soli mineralnych oraz oligoelementów przywraca równowagę metabolizmu naskórka zapewniając natychmiastowe ukojenie i wzmocnienie.
   65 min. 225 zł
   Essential - nawilżanie dla skóry suchej i normalnej

   Zabieg dla skór suchych i normalnych w każdym wieku, oparty na nawilżającym działaniu kolagenu i elastyny, podstawowych białek skóry. Zabieg zakończony jest aplikacją kremu bogatego w aminokwasy.
   60 min. 180 zł
   Essential - oczyszczenis skóry tłustej i mieszanej

   65 min. 180 zł
   Clear Balance - terapia normalizująca dla skóry tłustej i mieszanej

   Terapia regulująca pracę gruczołów łojowych oraz łagodząca wygląd plam i drobnych blizn potrądzikowych. Kwas ursonowy zamknięty w kapsułkach liposomowych oraz traganek, działają na gruczoły łojowe u podstawy mieszka włosowego.
   65 min. 180 zł
 • Bony Podarunkowe
  Najlepszy pomysł na prezent dla ukochanej osoby – elegancki upominek w formie bonu na określoną kwotę do zrealizowania w Piwnica spa&wellness.
 • Oferta dla firm
  Nie tylko pracą człowiek żyje! Po każdej pracy należy się chwila relaksu w miłej atmosferze. Przedstawiamy Państwu korzystną ofertę dla właścicieli i pracowników firm. Możliwość zakupienia karnetów dedykowanych dla osób pracujących w różnych warunkach:
  • karnet wyciszający (dla osób pracujących w stresie),
  • karnet relaksujący (dla osób pracujących w pozycji siedzącej),
  • karnet pielęgnacji twarzy (dla osób, których cera wymaga wzmożonej pielęgnacji),
  • karnet pielęgnacji ciała (dla osób, których ciało na wskutek różnych czynników straciło atrakcyjny wygląd).

  Szczegółowe informacje na temat zakupu karnetów można uzyskać w recepcji Piwnica spa&wellness drogą mailową lub telefoniczną.
 • Karnety wejściowe
  Im więcej, tym taniej– zachęcamy do zakupu karnetów upoważniających do korzystania ze strefy basenowej, fitness, sauny fińskiej i łaźni parowej w dwóch wariantach: od poniedziałku do piątku lub w soboty i niedziele. Możliwość zakupu karnetów na 5, 10 i 15 wejść w bardzo atrakcyjnych cenach!
  Zamów:
  • karnet 5 wejść,
  • karnet 10 wejść,
  • karnet 15 wejść.

Dla stałych Klientów pakiety promocyjne:

Złoty


15 wybranych zabiegów
+ 1 masaż gratis

Zamów

Srebrny


10 wybranych zabiegów
rabat 10%

Zamów

Brązowy


5 wybranych zabiegów
rabat 5%

Zamów